More Website Templates at TemplateMonster.com!

 

 

Kiralama Maddeleri

SÜRÜCÜ BELGESİ VE KİRALAMA YAŞI SINIRLAMALARI 
En az 2 yıl geçerli sürücü belgesine sahip 21 yaşındaki kişiler araç kiralayabilirler. 

KİRALAMA SÜRESİ 
En az kiralama süresi 24 saattir. 
Uzun süreli kiralamalarda, en az kiralama süresi 30 gündür. Uzun süreli kiralama koşulları ve fiyatı için filo kiralama yetkilimiz ile İrtibata geçiniz. 

FİYATLARA DAHİL OLAN VE OLMAYAN HUSUSLAR 
Fiyatlarımıza Hasar Sorumluluk Sigortası (Kasko), Hırsızlık sigortası, sınırsız km kullanım hakkı dahildir. Akaryakıt ferdi kaza sigortası, Tek Yön ücreti, Teslim etme / Teslim alma Ücreti, bebek koltuğu ücreti ayrıca hesaplanır. Araçların müşteriye teslimi boş depo benzin ile yapılır. 

TEK YÖN KİRALAMA ÜCRETLERİ 
Aracın çıkış ofisinden başka bir noktaya iadesi durumunda kira süresi gözetilmeksizin Tek-Yön ücreti uygulanır Tek Yön ücretleri KM bazında hesaplama yapılarak belirlenir

Not: Havaalanı ve Otogar teslimleri ücretsizdir. 

İLAVE SÜRÜCÜLER 
Aracın kiralayan şahıs dışındaki kişi / kişilerce kullanılabilmesi; ilave sürücülere ait Sürücü Belgesi bilgilerinin ücret karşılığında olmak üzere, Kira sözleşmesinin üzerinde belirtilmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve/veya herhangi bir kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz sayılarak gerek kiralayan gerekse aracı kullanan kişi / kişiler ayrı, ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar. 

TESLİM GECİKMELERİ 
Araçların geriye tesliminde 1 saate kadar olan gecikmelerde, her saat için, sözleşmeye uygulanan günlük kira fiyatının 1/2 si, 2 saati aşan gecikmelerde 1 günlük kira fiyatı alınır.

ÖDEME 
Kiralamanın toplam tutarı kira sözleşmesinin başlangıcında Nakit veya Kredi Kartı ile tahsil edilir.

TRAFİK CEZALARI 
Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. 

KASKONUN GEÇERLİ OLABİLMESİ İÇİN 
Herhangi bir kaza veya aracın çalınması durumunda, aracın kaza mahallinden hareket ettirilmeksizin en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak, kaza, hırsızlık ve alkol raporlarının alınması gerekmektedir. Aksi halde satın alınan tüm sigortalar geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3,ncü şahıslara verilen maddi manevi kayıpları da içermek üzere kiracıdan tahsil edilir.